AUTOBENEX

STAkis

STAkis logoOd 1. září 2013 jsme připravili pro všechny zákazníky firmy AUTOBENEX nový elektronický katalog náhradních dílů STAkis, včetně doplňkových modulů. Tento katalog úspěšně využívají zákazníci firmy STAHLGRUBER v několika evropských zemích. Díky tomuto katalogu má uživatel dostupná technická data a kalkulace škod, porovnání cen a vlastností jednotlivých produktů.

STAkis zobrazuje dostupnost jednotlivých položek jak na pobočkách AUTOBENEX, tak na centrálních skladech AUTOBENEX Hostivice a STAHLGRUBER Sulzbach-Rosenberg.

Veškeré díly skladem jsou zákazníkům k dodání do 24 hodin od objednání.

Pro uživatele stávající verze e-shopu AUTOBENEX platí stejné přihlašovací údaje do STAkis

 

STAKIS mechanikSTAkis-W

Objednávací a informační systém bez nutnosti instalace

Pro používání stačí jen zadat správnou internetovou adresu http://stakis.autobenex.cz a Vaše stávající přihlašovací jméno a heslo. Pokud budete mít problém s přihlášením, obraťte se na svého obchodního zástupce.

STAkis-W nabízí všem uživatelům doplňkový modul "Technické informace" od firem Autodata a Vivid. Nově můžete vyhledávat náhradní díly také pomocí modulu "GTI" (vyhledávání podle grafického zobrazení).

  

Stakis notebookSTAkis-S

Objednávací a informační systém s potřebnou instalací

STAkis-S katalog spojuje aktuální data on-line systému s rozhraním lokálně instalovaného programu. STAkis-S naleznete ke stažení do svého počítače ZDE.

  

  

Titulka STAKIS CZSTAkis informační brožura

Více informací o objednávacích a informačních systémech naleznete v brožuře ke stažení ZDE.

Váš STAHLGRUBER team