AUTOBENEX

STAHLGRUBER CZ  Logo Stahlgruber vždy mobilní


Vážený návštěvníku, vážená návštěvnice, vítejte na stránkách společnosti STAHLGRUBER CZ

autodíly, dodavatel


Dnem 20. 1. 2014 vstoupil STAHLGRUBER na český trh s vlastním obchodním jménem STAHLGRUBER CZ s.r.o. a spojil tak pod jednu značku společnosti AUTOBENEX spol. s r.o. a AUTOCORA OBCHODNÍ SPOL. s.r.o.


Filosofie značky Stahlgruber

V dnešní době je mobilita základním předpokladem přežití a růstu v moderním světě obchodu. Mobilita vyjadřuje rychlost a flexibilitu, ale i dynamiku a inovativní sílu. Vystihuje také kvalitu a výkon, které může obchodní firma nabídnout a zaručit svým zákazníkům i dodavatelům. 

Motto být vždy mobilní charakterizuje značku STAHLGRUBER  - interně jako požadavek na náš personál a externě jako standard služeb zákazníkům – již mnoho desítek let a je v současné době základním principem obchodních operací společnosti STAHLGRUBER.

Úspěch našich partnerů je náš vlastní úspěch a je podmínkou trvalého rozvoje naší společnosti na národní i mezinárodní úrovni.

velkoobchod s autodílyVelkoobchod s autodíly

STAHLGRUBER CZ dodává originální značkové autodíly a příslušenství pro nejrůznější typy osobních a lehkých užitkových vozidel. Prostřednictvím vlastních firem působí v Německu, Rakousku, České republice, na Slovensku, ve Slovinsku, Chorvatsku, Itálii a Číně. Své zboží podle potřeby exportuje do všech zemí světa.


Velkoobchod, pobočky a centrální sklad

Našimi hlavními zákazníky jsou autoservisy a prodejci autodílů. STAHLGRUBER CZ působí na českém trhu prostřednictvím vlastních 25 poboček s obchodním názvem STAHLGRUBER, AUTOBENEX a AUTOCORA. Centrální sklady se nacházejí v Hostivici a ve Všechromech u Prahy.

Orientace na webu

Webové stránky jsou velmi přehledné a základní orientaci Vám usnadní jasné rozdělení webu na velké celky v horní šedé liště. Zde najdete přímou cestu do jednotlivých servisních konceptů, na e-shop, do firemního časopisu i do zcela nové části našeho webu, FUN zóny. Zde najdete příspěvky a obrázky ze života firmy a i od Vás, našich příznivců, zákazníků i zaměstnanců. Do této části webu nám můžete posílat fotky Vašich „vytuněných“ aut, hezkých přítelkyň, zajímavých aut, které jste opravovali i momentky z různých akcí, nebo dovolené.

Ale protože víme, že informací na našem webu je opravdu hodně a Vaše potřeby a přání jsou různé, doporučujeme pro základní rozdělení informací použít nový a chytrý rozcestník, který se Vám načte při první návštěvě, nebo ho můžete kdykoliv přivolat stiskem ikony rozcestníku na horní liště webu.

Zde si jistě najdete ty správné dveře, které Vás dovedou k informacím právě pro Vás! Spolehněte se!